پرده سینما

«خوب بد جلف» در ۲ روز به فروش ۳۸۰ میلیون رسید

پرده سینما

 


 

 


مانی حقیقی و ویشکا آسایاش در خوب بد جلفآغاز اکران فیلم کمدی خوب بد جلف از روز چهارشنبه روزهای پر رونقی را برای سالن‌های سینما رقم زد.

با اکران فیلم خوب بد جلف سینماها جان تازه گرفتند و روزهای اواخر بهمن ماه مانند سال گذشته روزهای پررونق سینمای ایران است.

مختاری مدیر پخش هدایت فیلم از اقبال مخاطب در روزها اول اکران خوب بد جلف ابراز رضایت کردو گفت: فیلم شروع خوبی در تهران و برخی از شهرستانها که اکران شده است دارد. چهارشنبه با فروش ۱۰۵ میلیون تومان و شب گذشته با فروش ۱۹۰ میلیون تومان در تهران روبرو شدیم. این فیلم در شهرستان ها هم با اقبال خوبی مواجه شد در ۱۰ سالن شهرستان به فروش ۸۵ میلیون تومان رسید. فروش کل فیلم ظرف دو روز ۳۸۰ میلیون تومان بود.

علی سرتیپی مدیر دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم هفت ماهگی بعد از جشنواره باز هم توانست نظر مخاطب را جلب کند و هم اینک با فروش ۲ میلیاردو ۵۰۰ میلیون مواجه شد. فیلم سلام بمبئی هم با فروش ۱۴ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان روبرو شد.

فیاض هوشیار مدیر دفتر پخش سیمای مهر درباره فروش خانه ای در خیابان چهل و یکم گفت: فیلم در شهرستان ها به فروش ۲۰۵ میلیون تومان رسید. در شهرستان ها این فیلم ۱۵ سالن در اختیاردارد برخی از شهرها هم در نوبت اکران فیلم هستند که در هفته جاری پخش آن در برخی سالن های شهرستان آغاز می‌شود. فیلم در تهران به فروش ۶۱۰ میلیون تومان در ۱۲ سالن سینما دست یافت .

وی ادامه داد: زمان اکران فیلم متاسفانه نامناسب بود و فیلم تنها با ۵ سالن کار خود را آغاز کرد که در حق فیلم اجحاف شد  هم اینک با این شرایط ، فروش فیلم به ۸۱۵ میلیون تومان رسیده است.

دفتر پخش قاب آسمان فروش فیلم ماحی را ظرف ۳ روز فروش ۴۰ میلیون تومان در تهران و دو شهرستان که یکی از آنها مشهد است اعلام کرد.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود  درباره فیلم های این دفتر پخش گفت: فیلم وارونگی به فروش ۸۳۰ میلیون تومان رسید و گیتا به فروش ۴۷۰ میلیون تومان دست یافت.

وی درباره ادامه اکران مشکل گیتی گفت: فیلم در شهرستان ها به اکران خود ادامه می دهد و به فروش ۹۸۰ میلیون تومان رسید.

دفتر پخش حوزه هنری آمار  فروش فیلم های این دفتر را اینگونه اعلام کرد: فروش فیلم مبارک در تهران به ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید و جشن تولد به فروش ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ظرف روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه رسید. تاريخ ارسال: 1395/11/30
کلید واژه‌ها:

فرم ارسال نظرات خوانندگان

نام (ضروري):
نظر شما (ضروري):
كد امنيتي (ضروري) :
كد امنيتي تركيبي از حروف كوچك انگليسي است. توجه داشته باشيد كه كد امنيتي به كوچك و بزرگ بودن حروف حساس است.